title

Miesto šventė Molėtuose: nauja, išmanu ir iškilminga. Ačiū visiems, ją rengusiems ir dalyvavusiems!
 

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kas rengė miesto šventę „Molinės Molėtuose", joje dalyvavo, padėjo surengti, kūrė šventinę nuotaiką, skleidė žinią, kas kartu su visais atvyko ir pasidžiaugė gražėjančiu mūsų Molėtų kraštu. Ačiū meno kolektyvams, atlikėjams, tautodailininkams, amatininkams ir menininkams, išradingų pramogų organizatoriams, sporto komandoms, jų vadovams ir teisėjams, techniniam personalui ir tvarkdariams, savanoriams talkininkams ir rėmėjams, mugės dalyviams ir rengėjams - visiems, kieno dėka šių metų miesto šventė „Molinės Molėtuose" naujose miesto erdvėse tapo nepakartojama, nustebino profesionalumu, atnešė gero ūpo, optimizmo ir džiaugsmo į kiekvieno Molėtų kraštą branginančio žmogaus širdį.

 *********

Miesto šventė Molėtuose: nauja, išmanu ir iškilminga 

Visą paskutinįjį birželio savaitgalį miesto šventė Molėtuose žarstė geras emocijas. Pirmąją šventės dieną Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika surengė oficialų priėmimą į šventę atvykusiems tarptautinio bendradarbiavimo partneriams iš Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos, o renginių įvairovė viliojo molėtiškius ir Molėtų krašto svečius į tarptautinį liaudiškos muzikos ir šokių festivalį „Ežerų sietuva", žaisti naktinį tinklinį ar mėgautis „Pripučiamu kinu" po žvaigždėtu Molėtų dangumi.

  
  

Antrą šventės dieną nuo pat ryto vyko didžioji Molėtų mugė, kur savo puikiuosius dirbinius ir gardumynus siūlė amatininkai ir tautodailininkai. Šventės dalyviai ir svečiai galėjo dalyvauti krepšinio, futbolo ir lauko teniso varžybose, stebėti riedlentininkų pasirodymus, kyokushin karatė klubo „Budora" programą, apžiūrėti lipdymo, molio tapybos dirbtuves ar tradicinių amatų centro „Meniškas kaimas" keramikos parodą. Tuo pat metu veikė ir apsilankyti kvietė Kraštiečių pastogė ir „Kūrėjų terasa", kurioje šeimininkavo Molėtų krašto muziejaus kolektyvas, gyvoji biblioteka, kurioje veikė „Išmanieji ir prisijungę Molėtai", o skaitmenines galimybes pristatė interneto žvaigždė Vėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis.

  
  

Molėtų miesto šventės atidarymą papuošė Loretos Sungailienės ir Lietuvos trombonininkų projektas, Skrabalman koncertas, linksmino Rytų Aukštaitijos liaudiškos muzikos ir tautinių šokių šventėn ,,Aukštaitijos vainikas" atvykę dainoriai ir muzikantai. Vakare Vasaros estradoje šokių fiestą surengė studija „Domino", vadovė D. Dranseikienė, koncertavo „Du Donatai", ir grupės „Vega" bei „Tautinis brendas" , o šventinį vakarą baigė įpūdingi fejerverkai ir diskoteka.
Sekmadienį, paskutinę šventės dieną, Molėtų bažnyčioje vyko šv. apaštalų Petro ir Povilo atlaidai.

  
  
  
  
  


Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-01 21:27:05